Deklaracje - informacje

ZOSTAŃ CZŁONKIEM

1. Wypełnij deklarację online. Wydrukuj, podpisz i wyślij na adres Stowarzyszenia. Skanów nie przyjmujemy. 

2. Opłać wpisowe i składkę członkowską.

3. Wypełnij wniosek online o kartę członkowską EURILCA honorowaną na całym Świecie. 

Jeżeli jesteś już członkiem - opłać tylko składkę roczną i wypełnij wniosek o kartę EURILCA.

Uwaga: Karta EURILCA jest wydawana tylko w wersji cyfrowej pdf. Karta generowana jest automatycznie po naszym potwierdzeniu statusu członka PSKL na adres e-mail, który wpiszecie do wniosku on-line o wydanie karty. Kartę generuje EURILCA i tutaj uwaga: wiele serwerów, dostawców Waszych poczt elektronicznych rozpoznaje nadawcę jako spam i karta nigdy nie dochodzi do Waszej skrzynki. Na to nie mamy wpływu. Jeżeli nie dojdzie a zależy Wam na otrzymaniu jej, to sugerujemy bezpośrednio skontaktować się z EURILCĄ. www.eurilca.org.

 

SKŁADKI CZŁONKOWSKIE

Zarząd Polskiego Stowarzyszenia klasy Laser informuje że składki wynoszą:

członkowska (roczna) - 200 zł

wpisowe (dla nowych) - 150 zł

Zawodnicy nie starsi niż 15 lat w roku przystąpienia do PSKL składający deklarację po 01.09 są zwolnieni ze składki członkowskiej w pierwszym roku kalendarzowym swojego członkostwa w PSKL. W tym przypadku opłacają tylko wpisowe oraz składają deklarację i wnioskują o kartę EURILCA. 

Sekretarz Klasy Laser 
Bartłomiej Szotyński Tel. 666976001 

 

KONTO BANKOWE

Nr konta: 76 1750 0012 0000 0000 3888 8072

BNP Paribas S.A.

 

KARTA CZŁONKOWSKA EurILCA

Drodzy Zawodnicy, Rodzice, Trenerzy i Członkowie PSKL,

Warunkiem przystąpienia do Polskiego Stowarzyszenia Klasy Laser jest  wypełnienie deklaracji członkowskiej i wysłanie oryginału z podpisami do PSKL (Uwaga! Adres jest na deklaracji. Można również wysłać w trybie warunkowym deklarację na adres prywatny do mnie. Prosimy o nie odwlekanie formalności do sezonu, ponieważ ta procedura wymaga czasu. Każdy NOWY członek musi opłacić składkę i wpisowe jednocześnie, zostać przyjęty przez Zarząd PSKL i dopiero wtedy potwierdzany jest jego wniosek o wyrobienie karty członkowskiej EURILCA. Od CZŁONKÓW Stowarzyszenia wymagane jest TYLKO opłacenie składki w terminie zwyczajowo do końca lutego każdego roku. Nie trzeba ponownie wypełniać i wysyłać deklaracji przystąpienia do PSKL. Aby nie zostać skreślonym wymagana jest ciągłość opłat. Jeżeli planujecie starty wczesną wiosną w regatach międzynarodowych proszę zwróćcie się do Stowarzyszenia odpowiednio z wyprzedzeniem, aby można przygotować potwierdzenie lub nową kartę EURILCA. Karta jest Waszym potwierdzeniem członkostwa w krajowym stowarzyszeniu, które z kolei jest członkiem ILCA. Wszyscy w ten sposób jesteśmy członkami ILCA i mamy prawo zgodnie z przepisami klasowymi startować w regatach klasy ILCA/Laser. Pozostaje do Państwa dyspozycji.

Aktualnie baza danych członków Stowarzyszenia jest zintegrowaną platformą z systemem zgłoszeń do regat upwind24 i kto nie dopełni ostatniego kroku wniosku o kartę EURILCA nie dokona zgłoszenia do regat. 

Z poważaniem,
Bartłomiej Szotyński tel. 666 976 001
Sekretarz Polskiego Stowarzyszenia Klasy Laser